Чи важливі для вас знання?

Я пишу для тих, хто хоче знати або хоче, що його/її дитина знала.

Не важливо чи то букви зі звуками, чи то щось із української мови, чи то розуміти прочитане.

Так, без мови ви не опануєте інші предмети. Тому варто дитину із раннього дитинства привчати до того, що, щоб щось вивчити, треба не тільки напружитися, а й навчитися не здаватися, поки не досягли найкращого результату.

Саме інтерактивні вправи вам можуть у цьому допомогти: дитина відразу бачить результат, вони зроблені у вигляді гри, можна змагатися із самим собою.

Знаю, що зовсім малята не розуміють суть змагання, але ж акцентувати скільки балів отримано або пізніше: за яку кількість часу пройдено – точно можна.

А я продовжую розповідати про наступний вид інтерактивних вправ.

Знайомі уже для дитини букви, тих же кольорів, але у іншій вправі – відповідники.

Чому я не змінюю кольори або написання букв? Бо дитина тільки опановує матеріал – їй треба дуже багато раз повторити однакові дії. Тому вправи різні, щоб від одноманітності дитина не втомилась.

Вправа легка, бо букви уже знайомі. Тут можна попрацювати на швидкість та вправність, особливо коли ви користуєтесь мишкою.

Методичний коментар: чи варто продовжувати називати букви? Якщо ви думаєте, що дитина ще не опанувала цю навичку, то так. А так на розсуд дорослих. Але завжди пам'ятайте – хочете, щоб дитина у майбутньому могла пояснити, а не відмовчатися – краще ось тут зараз ловити цей момент. І найголовніше – не змушуйте, а грайте. Робіть це легко. Говоріть самі та просіть повторити або виправити вас. Покажіть, що навчання це не нудьга!

Відео про гру https://youtu.be/FGsD5tR_FsU

 Покликання на курс https://sites.google.com/view/interaktyvnivpravy

 Вчимось разом

#вчимосьчитати #вчимосьписати #букви #вчимобукви #звуки #вчимозвуки #українськамова


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Порівнювати чи не порівнювати)

Народознавство